Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autoskloservis

Rychlé výměny autoskel - Autosklo Plus

Často se sejde hodně věcí najednou a člověk neví, kam dřív skočit a čemu dát přednost. Pokud vás k tomu všemu v takovém období zastihla nehoda, značně s vámi soucítíme a pevně doufáme, že komplet škodu odnesly jen plechy nebo skla. Jestliže hledáte, jak co nejrychleji napravit vzniklé škody po autonehodě, Autosklo Plus vám pomůže vše dát urychleně do původního stavu, aniž byste se o to museli usilovně starat. Autosklo Plus vám zajistí komplet služby autoskloservisu!

Opravy autoskel po nehodě, výměny autoskle po nehodě, výměna autoskla rychle, rychlé výměny autoskel Praha

Rychlá výměna autoskla Praha

Ať už je vaše čelní sklo nebo jakékoliv sklo na autě v jakémkoliv stavu, zvládneme vše uvést do původního stavu nejrychleji ze všech autoskloservisů v České republice. Nabízíme odborné služby autoskloservisu, které provozujeme nejen jako práci, ale také jako koníčka. Auta, dodávky, kamiony a náklaďáky nás prostě zajímají a některá vozidla dokonce fascinují, a tak se velmi rádi podílíme na jejich opravách a znovuzrození po dopravních nehodách.

Všechna autoskla a skleněné výplně na vašem vozidle vyměníme během krátké chvilky a vaše auto bude zase jako nové. Díky našemu vybavenému skladu, který neustále doplňujeme o nová autoskla na další modely aut, jsem schopni zajistit výměny autoskel do druhého dne, pokud nám to kapacita prací na dílně dovolí.

Výměny autoskel non-stop

Pokud nějaká výměna autoskla opravdu spěchá, jsme schopni vám jeho výměnu zajistit téměř okamžitě, pokud nám to momentální situace dovolí. Pro vaše vozidla máme vyhrazené autodílny, které fungují non-stop, a kde nepřetržitě a usilovně pracujeme na výměnách autoskel na dodávkách, kamionech, autobusech a dalších těžkých strojích.

Nonstop výměny autoskel, výměny autoskel rychle, autoskla autobus, autoskla kamiony, autoskla nákladní auta

Ve výjimečných případech jsem také ochotní na základě dohody s klienty vyhovět a udělat výměnu autoskla na přání u vás doma. Autosklo Servis Praha nabízí i službu mobilní autoskloservis Praha, který funguje v rámci Prahy a okolí, ale po dohodě jsem schopni přijet i dále. Bude-li mít zájem o express výměny autoskel, neváhejte nás kontaktovat co nejdříve, abychom vám našli termín pro výměnu autoskla v co nejbližším termínu.

Ostatní články

25.02.2018

Znáte to? Jedete v autě a zrovna pospícháte, v rádiu hraje povzbudivá muzika, která vás udržuje v tempu, tlačíte se do levého pruhu na dálnici a ouha! Na předním skle vám přistane kamínek od vozidla před vámi. Při troše štěstí vznikne malá prasklina, která obvykle překáží ve výhledu řidiči, nebo po kamínku zůstane na čelním skle velký pavouk, který je ale potřeba opravit, a to nejlépe ihned!

02.03.2018

Všichni to známe. Jako majitelé aut svádíme každodenní boj s příležitostnými zloději, kteří se nečekaně chopí příležitosti, vniknou do auta přes rozbité okénko a popadnou vše, co není přidělané a co tam majitel vozu zanechal.

11.03.2018

Čas od času každý z nás stane před rozhodnutím – originální díl nebo z druhovýroby? Čeká vás oprava auta po nehodě a vy stojíte v servisu a zvažujete, jestli ty originální díly na auto nejsou příliš drahé, a že to vaše auto za to nestojí, a tisíce dalších důvodů, proč se vám nechce investovat do originálních dílů.

19.03.2018

Trápí vás prasklina na čelním skle a vy neustále dokola odkládáte návštěvu autosklo servisu? Člověk je tvor přizpůsobivý, a tak než abyste obětovali trochu času a nechali si opravit prasklé sklo na autě, tak raději sledujete provoz na silnici skrze tu malou prasklinu, která je pro vaše oči jako magnet, takže se jí takřka nejde vyhnout. A při tom stačí tak málo, aby váš výhled na silnici byl zase čistý a bez jediné praskliny nebo škrábance. Je to tak snadné!

25.03.2018

Potřebujete vyměnit čelní sklo a neustále to odkládáte, protože nevíte kolik to dohromady bude stát? Autosklo servis Praha vám dopředu řekne, kolik celkem bude stát nové čelní sklo i výměna autoskla, a tak se nemusíte bát, že byste při placení mohli být nemile překvapeni.

02.04.2018

Čím dál, tím více lidí je dnes ochotno zaplatit za různé služby peníze navíc, jen abychom nemuseli zbytečně někde cestovat nebo trávit čas ve frontách, a místo toho raději strávíme ten vzácný volný čas v klidu doma nebo s rodinou. Autosklo servis Praha se proto také snaží svým zákazníkům nabídnout služby, které jim ušetří nějaký ten volný čas navíc, a to díky možnosti opravy a výměny autoskel u vás doma!

08.04.2018

Stala se vám nehoda a teď máte těžkou hlavu z toho, jak to všechno vyřídíte s pojišťovnou a jak zaplatíte čelní sklo, než vám přijdou peníze z pojistky? Nemusíte se ničeho obávat, jednoduše to přehoďte všechno na Autosklo servis Praha! Vyměníme vám čelní sklo, vyřídíme záležitost s pojišťovnou a vy nám jen předáte auto a nic neplatíte!

« 1 2 3
partner
Kategorie článků
Nově přidané autosklo servisy
Nejnavštěvovanější autosklo servisy