Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autoskloservis

Výměna autoskla u vás doma? Ano či ne?

Čím dál, tím více lidí je dnes ochotno zaplatit za různé služby peníze navíc, jen abychom nemuseli zbytečně někde cestovat nebo trávit čas ve frontách, a místo toho raději strávíme ten vzácný volný čas v klidu doma nebo s rodinou. Autosklo servis Praha se proto také snaží svým zákazníkům nabídnout služby, které jim ušetří nějaký ten volný čas navíc, a to díky možnosti opravy a výměny autoskel u vás doma!

Oprava autoskla, výměna autoskla, oprava autoskla Praha, výměna autoskla Praha, autosklo Praha, autoskla Praha, levné autosklo Praha

Přijedeme za vámi, kam si budete přát!

Abychom vám co nejvíce usnadnili život a k tomu ušetřili čas, Autosklo Plus přijede za vámi v Praze, kamkoliv si řeknete! Navštívíme vás u vás doma nebo v práci, nebo kdekoliv jinde, kde se vám to zrovna hodí!

Vyšleme k vám naše odborné techniky, kteří se s vámi na místě dohodnou, co by bylo pro vaše vozidlo tou nejlepší a nejlevnější možnou variantou, oprava nebo výměna autoskla.

Na místě se ihned dozvíte orientační cenu za opravu autoskla, ale i za případnou výměnu skla na autě. Přesnou kalkulaci vám pak pošleme do mailu, takže dopředu budete vědět, kolik celá operace stojí.

Výměny autoskel Praha

Ptáte se, jak a jestli vůbec je možná výměna autoskla u vás doma? To je velice individuální a přesnou odpověď vám můžeme sdělit až po návštěvě u vás.

Na základě telefonické dohody vás navštívíme u vás doma nebo v práci, nebo kdekoliv jinde, kde se vám to zrovna hodí. Naši technici zkušeným okem posoudí stav vašeho čelního skla, zadního skla nebo jakékoliv jiné skleněné výplně na vašem autě.

Ihned na místě vám řeknou, jestli přichází v úvahu oprava autoskla, jestli doporučují výměnu autoskla, nebo jestli je nové autosklo jedinou možnou variantou.

Je výměna autoskla u vás doma možná?

Jakmile naši odborní technici získají přehled o celkovém poškození autoskel a jaké konkrétně poškozené autosklo na vašem voze je, navrhnou vám další postup.

Výměna autoskla u vás doma, opravy autoskel u vás doma, výměny autoskel v Praze

Opravy autoskel běžně provádíme u vás doma, v garážích našich klientů a někdy i na parkovišti před domem či prací. Klidné a čisté prostředí je samozřejmě to nejlepší, jak pro klid na práci, tak pro finální výsledek. Oprava autoskla v terénu však není nijak kvalitativně ovlivněna terénními podmínkami! Opravené autosklo vždy vypadá perfektně!

Výměny autoskel provádíme raději u nás na dílně, která pro výměny autoskel vybavená a uzpůsobená. Menší výměny autoskel jsme po domluvě schopní provést u vás doma, ale pouze na základě předchozí návštěvy. Výměna čelního skla by mohla být v neideálních podmínkách problematická, a tak vždy doporučujeme provést výměny autoskel u nás na dílně, ale pokud nám můžete pro práci na vašem voze poskytnout dobrý prostor, vyjdeme vám vstříc!

Ostatní články

25.02.2018

Znáte to? Jedete v autě a zrovna pospícháte, v rádiu hraje povzbudivá muzika, která vás udržuje v tempu, tlačíte se do levého pruhu na dálnici a ouha! Na předním skle vám přistane kamínek od vozidla před vámi. Při troše štěstí vznikne malá prasklina, která obvykle překáží ve výhledu řidiči, nebo po kamínku zůstane na čelním skle velký pavouk, který je ale potřeba opravit, a to nejlépe ihned!

02.03.2018

Všichni to známe. Jako majitelé aut svádíme každodenní boj s příležitostnými zloději, kteří se nečekaně chopí příležitosti, vniknou do auta přes rozbité okénko a popadnou vše, co není přidělané a co tam majitel vozu zanechal.

11.03.2018

Čas od času každý z nás stane před rozhodnutím – originální díl nebo z druhovýroby? Čeká vás oprava auta po nehodě a vy stojíte v servisu a zvažujete, jestli ty originální díly na auto nejsou příliš drahé, a že to vaše auto za to nestojí, a tisíce dalších důvodů, proč se vám nechce investovat do originálních dílů.

19.03.2018

Trápí vás prasklina na čelním skle a vy neustále dokola odkládáte návštěvu autosklo servisu? Člověk je tvor přizpůsobivý, a tak než abyste obětovali trochu času a nechali si opravit prasklé sklo na autě, tak raději sledujete provoz na silnici skrze tu malou prasklinu, která je pro vaše oči jako magnet, takže se jí takřka nejde vyhnout. A při tom stačí tak málo, aby váš výhled na silnici byl zase čistý a bez jediné praskliny nebo škrábance. Je to tak snadné!

25.03.2018

Potřebujete vyměnit čelní sklo a neustále to odkládáte, protože nevíte kolik to dohromady bude stát? Autosklo servis Praha vám dopředu řekne, kolik celkem bude stát nové čelní sklo i výměna autoskla, a tak se nemusíte bát, že byste při placení mohli být nemile překvapeni.

08.04.2018

Stala se vám nehoda a teď máte těžkou hlavu z toho, jak to všechno vyřídíte s pojišťovnou a jak zaplatíte čelní sklo, než vám přijdou peníze z pojistky? Nemusíte se ničeho obávat, jednoduše to přehoďte všechno na Autosklo servis Praha! Vyměníme vám čelní sklo, vyřídíme záležitost s pojišťovnou a vy nám jen předáte auto a nic neplatíte!

13.04.2018

Hledáte spolehlivý autoskloservis pro vaše firemní auta? Autosklo servis Praha je profesionální autoskloservis, který si hravě poradí s celým vaším vozovým parkem!

« 1 2 3
partner
Kategorie článků
Nově přidané autosklo servisy
Nejnavštěvovanější autosklo servisy