Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autoskloservis

Bezpečnostní fólie na auto? Vyplatí se!

Všichni to známe. Jako majitelé aut svádíme každodenní boj s příležitostnými zloději, kteří se nečekaně chopí příležitosti, vniknou do auta přes rozbité okénko a popadnou vše, co není přidělané a co tam majitel vozu zanechal.

Takové riziko číhá na každém rohu a úplně na všechny, ať už jste manažer v drahé limuzíně, co si jen odskočil do trafiky pro noviny, nebo řemeslník s dodávkou plnou nářadí, co si jen odskočil pro svačinu do sámošky.

Příležitost zkrátka dělá zloděje a vy máte jedinou šanci, jak se bránit těmto rychlým lapkům, a tím je aplikace bezpečnostní fólie na autosklo.

*Autosklo servis Praha, instalace bezpečnostních fólií na autosklo, aplikace bezpečnostních fólií na auto, lepení fólií na autosklo*

Autosklo servis Praha, instalace bezpečnostních fólií na autosklo, aplikace bezpečnostních fólií na auto, lepení fólií na autosklo

Bezpečnostní fólie na autosklo

Co je vlastně bezpečnostní fólie? Bezpečnostní fólie je velice pevná a odolná fólie, která se lepí na autoskla za různými účely. Skládá se z několika desítek vrstev fólie, díky čemuž propůjčuje autosklu neobvyklou pevnost. Autosklo polepené bezpečnostní fólií zůstane i po rozbití celistvé a nedojde k rozsypání skla na malé kousíčky.

K čemu slouží bezpečnostní fólie? Aplikace bezpečnostní fólie na autosklo zabraňuje vysypání skla a tudíž i příležitostným krádežím. Polepené autosklo bezpečnostní fólií jde jen velmi těžko vyrazit, a tak je pro zloděje mnohem složitější se do vozu dostat, což ho finále od krádeže odradí. Bezpečnostní fólie se však lepí nejen z hlediska zabezpečení auta před krádeží, ale také pro bezpečnost posádky při dopravní nehodě, kdy se eliminuje riziko pořezání od autoskla. Fólie na auto však nemusí sloužit jen jako bezpečnostní, vyrábí se v široké škále odstínů, takže mohou sloužit i jako sluneční clona.

Výhody bezpečnostní fólie na autě! Výhodou aplikace bezpečnostních fólií na auto je již zmíněna vysoká ochrana zabezpečení vozidla proti příležitostným krádežím. Bezpečnostní fólie velice ocení majitelé dodávek, kteří dodávku používají pro svou práci, a tak uvnitř skladují drahé stavební nebo řemeslnické nářadí. Právě takové typy vozidel se stávají terčem těchto rychlých krádeží, protože je velice snadné se do nich dostat, obvykle přes boční nebo zadní okno. Další výhodou je také již zmíněná ochrana pasažérů při nehodě, které bezpečnostní fólie chrání před pořezáním o rozbité autosklo. A v neposlední řadě mají bezpečnostní fólie na autě tu výhodu, že poskytují stín pasažérům v horkých letních dnech, což ocení obzvláště rodiče s malými dětmi. Vaše malé ratolesti již nebude budit ani jinak otravovat sluneční svit. Navíc lepidlo ochranné fólie obsahuje složky pohlcující škodlivé UV záření, takže díky aplikaci bezpečnostní fólie ochráníte také vaše vozidlo a prodloužíte tak jeho životnost.

Bezpečnostní fólie na auto, fólie na autosklo, protisluneční fólie na auto, instalace bezpečnostní fólie na auto Praha

Bezpečnostní fólie na auto, fólie na autosklo, protisluneční fólie na auto

Aplikace bezpečnostní fólie

Aplikace bezpečnostní fólie na autosklo je precizní práce, která vyžaduje téměř sterilní prostředí pro instalaci. Ačkoliv není potřeba pro instalaci fólií demontovat autoskla, je velice důležitý provádět aplikaci v čistém prostředí, které náš Autosklo servis Praha zabezpečuje ve speciálních dílnách. Díky tomu jsou bezpečnostní fólie na autě neviditelné a působí jako originální zabarvení skla.

Pokud vás bezpečnostní fólie zaujaly a chtěly byste se o nich dozvědět více nebo se rovnou objednat na instalaci bezpečnostních fólií na auto či dodávku, neváhejte nás kontaktovat. Autosklo servis Praha je profesionální autosklo servis, který vašemu vozidlu zajistí i profesionální servis!

Ostatní články

25.02.2018

Znáte to? Jedete v autě a zrovna pospícháte, v rádiu hraje povzbudivá muzika, která vás udržuje v tempu, tlačíte se do levého pruhu na dálnici a ouha! Na předním skle vám přistane kamínek od vozidla před vámi. Při troše štěstí vznikne malá prasklina, která obvykle překáží ve výhledu řidiči, nebo po kamínku zůstane na čelním skle velký pavouk, který je ale potřeba opravit, a to nejlépe ihned!

11.03.2018

Čas od času každý z nás stane před rozhodnutím – originální díl nebo z druhovýroby? Čeká vás oprava auta po nehodě a vy stojíte v servisu a zvažujete, jestli ty originální díly na auto nejsou příliš drahé, a že to vaše auto za to nestojí, a tisíce dalších důvodů, proč se vám nechce investovat do originálních dílů.

19.03.2018

Trápí vás prasklina na čelním skle a vy neustále dokola odkládáte návštěvu autosklo servisu? Člověk je tvor přizpůsobivý, a tak než abyste obětovali trochu času a nechali si opravit prasklé sklo na autě, tak raději sledujete provoz na silnici skrze tu malou prasklinu, která je pro vaše oči jako magnet, takže se jí takřka nejde vyhnout. A při tom stačí tak málo, aby váš výhled na silnici byl zase čistý a bez jediné praskliny nebo škrábance. Je to tak snadné!

25.03.2018

Potřebujete vyměnit čelní sklo a neustále to odkládáte, protože nevíte kolik to dohromady bude stát? Autosklo servis Praha vám dopředu řekne, kolik celkem bude stát nové čelní sklo i výměna autoskla, a tak se nemusíte bát, že byste při placení mohli být nemile překvapeni.

02.04.2018

Čím dál, tím více lidí je dnes ochotno zaplatit za různé služby peníze navíc, jen abychom nemuseli zbytečně někde cestovat nebo trávit čas ve frontách, a místo toho raději strávíme ten vzácný volný čas v klidu doma nebo s rodinou. Autosklo servis Praha se proto také snaží svým zákazníkům nabídnout služby, které jim ušetří nějaký ten volný čas navíc, a to díky možnosti opravy a výměny autoskel u vás doma!

08.04.2018

Stala se vám nehoda a teď máte těžkou hlavu z toho, jak to všechno vyřídíte s pojišťovnou a jak zaplatíte čelní sklo, než vám přijdou peníze z pojistky? Nemusíte se ničeho obávat, jednoduše to přehoďte všechno na Autosklo servis Praha! Vyměníme vám čelní sklo, vyřídíme záležitost s pojišťovnou a vy nám jen předáte auto a nic neplatíte!

13.04.2018

Hledáte spolehlivý autoskloservis pro vaše firemní auta? Autosklo servis Praha je profesionální autoskloservis, který si hravě poradí s celým vaším vozovým parkem!

« 1 2 3
partner
Kategorie článků
Nově přidané autosklo servisy
Nejnavštěvovanější autosklo servisy