Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autoskloservis

Rozbité čelní sklo po nehodě? Vyměníme vám ho zdarma!

Stala se vám dopravní nehoda a potřebujete služby autosklo servisu? Pokud jste si našli Autosklo servis Praha, pak jste udělali opravdu dobře, protože díky nám můžete celou tu nepříjemnost hodit za hlavu. Vyřídíme za vás komplet celou pojistnou událost a skla na autě vám vyměníme dokonce zadarmo!

Výměna autoskla zdarma, bezplatná výměna autoskla, rychlá výměna autoskla, výměna čelního skla, výměny autoskel, výměna autoskla Praha, výměna autoskla z pojištění

Výměna čelního skla zdarma

Díky tomu, že Autoskloservis Praha je smluvní autoskloservis pojišťoven Autosklo Plus, tak vám dokážeme značně ulehčit v takové nepříjemné situaci, jako je řešení pojistné události po nehodě. Spolupracujeme se všemi známými pojišťovnami v České republice, jako jsou Česká pojišťovna, Allianz, Uniqa, Wüstenrot, ČPP, Kooperativa, Generali, ČSOB, Axa, Triglav a Slavia pojišťovna, a mnoho dalších, takže pokud jste v tomto výčtu nenašli svojí pojišťovnu, není to pro nás problém. I tak jsme schopni vám bez problému zajistit celou PÚ.

Výměnu čelního skla i výměny všech skel na autě je možné hradit z pojištění, takže výměna čelního skla proběhne absolutně zdarma. Nejenže se nemusíte o nic starat, když přenecháte vyřízená pojistné události na nás, ale zároveň nemusíte vůbec nic platit. Veškeré náležitosti PÚ si vyřídí Autosklo servis Praha s pojišťovnou.

Úhrada výměny čelního skla jde z povinného ručení viníka, z připojištění čelního skla nebo z vaší havarijní pojistky. V každém případě vám čelní sklo vyměníme, aniž byste museli cokoliv platit.

Autosklo Praha, Autosklo Plus, Autosklo servis Praha, výměny autoskel zdarma, nejlevnější autoskloservis Pra­ha

Co vše potřebujete k výměně autoskel zdarma?

Základní věc, kterou jistě udělá každý automaticky, je záznam z dopravní nehody, který bude řádně vyplněný a podepsaný oběma stranami. Dále potřebujeme od poškozeného technický průkaz od vozidla, řidičský průkaz, a pokud se jedná o firemní vůz, tak razítko firmy. Pokud je čelní sklo hrazeno z připojištění skla, budete potřebovat ještě pojistnou smlouvu, v případě leasingu, leasingovou smlouvu.

Viník autonehody musí dodat k vyřízení PÚ následující doklady – technický průkaz, řidičský průkaz, zelenou kartu, a jedná-li se o firemní vůz, také razítko. Pro kompletní vyřízení pojistné události budeme samozřejmě potřebovat plnou moc od obou stran. Jakmile dodáte příslušné doklady už nám nic nebrání pustit se do vyřizování celé záležitosti, aby vše bylo brzy hotové a vy tak měli zpátky svůj automobil opět jako nový! S námi bude i nepříjemná věc jako je dopravní nehoda a škoda na autě ihned vyřízena a vše bude jako při starém.

Ostatní články

25.02.2018

Znáte to? Jedete v autě a zrovna pospícháte, v rádiu hraje povzbudivá muzika, která vás udržuje v tempu, tlačíte se do levého pruhu na dálnici a ouha! Na předním skle vám přistane kamínek od vozidla před vámi. Při troše štěstí vznikne malá prasklina, která obvykle překáží ve výhledu řidiči, nebo po kamínku zůstane na čelním skle velký pavouk, který je ale potřeba opravit, a to nejlépe ihned!

02.03.2018

Všichni to známe. Jako majitelé aut svádíme každodenní boj s příležitostnými zloději, kteří se nečekaně chopí příležitosti, vniknou do auta přes rozbité okénko a popadnou vše, co není přidělané a co tam majitel vozu zanechal.

11.03.2018

Čas od času každý z nás stane před rozhodnutím – originální díl nebo z druhovýroby? Čeká vás oprava auta po nehodě a vy stojíte v servisu a zvažujete, jestli ty originální díly na auto nejsou příliš drahé, a že to vaše auto za to nestojí, a tisíce dalších důvodů, proč se vám nechce investovat do originálních dílů.

19.03.2018

Trápí vás prasklina na čelním skle a vy neustále dokola odkládáte návštěvu autosklo servisu? Člověk je tvor přizpůsobivý, a tak než abyste obětovali trochu času a nechali si opravit prasklé sklo na autě, tak raději sledujete provoz na silnici skrze tu malou prasklinu, která je pro vaše oči jako magnet, takže se jí takřka nejde vyhnout. A při tom stačí tak málo, aby váš výhled na silnici byl zase čistý a bez jediné praskliny nebo škrábance. Je to tak snadné!

25.03.2018

Potřebujete vyměnit čelní sklo a neustále to odkládáte, protože nevíte kolik to dohromady bude stát? Autosklo servis Praha vám dopředu řekne, kolik celkem bude stát nové čelní sklo i výměna autoskla, a tak se nemusíte bát, že byste při placení mohli být nemile překvapeni.

02.04.2018

Čím dál, tím více lidí je dnes ochotno zaplatit za různé služby peníze navíc, jen abychom nemuseli zbytečně někde cestovat nebo trávit čas ve frontách, a místo toho raději strávíme ten vzácný volný čas v klidu doma nebo s rodinou. Autosklo servis Praha se proto také snaží svým zákazníkům nabídnout služby, které jim ušetří nějaký ten volný čas navíc, a to díky možnosti opravy a výměny autoskel u vás doma!

08.04.2018

Stala se vám nehoda a teď máte těžkou hlavu z toho, jak to všechno vyřídíte s pojišťovnou a jak zaplatíte čelní sklo, než vám přijdou peníze z pojistky? Nemusíte se ničeho obávat, jednoduše to přehoďte všechno na Autosklo servis Praha! Vyměníme vám čelní sklo, vyřídíme záležitost s pojišťovnou a vy nám jen předáte auto a nic neplatíte!

« 1 2 3
partner
Kategorie článků
Nově přidané autosklo servisy
Nejnavštěvovanější autosklo servisy