Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autoskloservis

Renovace autoskel Praha

Zažilo již vaše vozidlo lepší časy, ale pořád se s ním nechcete rozloučit? Oživíme všechny skleněné plochy na autě, takže vaše auto skoro nepoznáte! Autosklo servis Praha je jednička na renovace autoskel!

Renovace autoskel, renovace autoskla, renovace čelního skla, renovace skel na autě, renovace skleněných výplní na autě, Autosklo servis Praha, výměny autoskel

Renovace autoskla Praha

Mnoho majitelů aut má ke svým starším vozům citovou vazbu a nechtějí se s nimi za žádnou cenu rozloučit. My autoskláři to naprosto chápeme, protože auta všech druhů, velikostí a barev jsou pro nás životní náplní, která nás baví, a kterou žijeme. Neustále se snažíme vylepšovat naše postupy a zkoumáme nové technologie v oboru, díky kterým můžeme opravdovým milovníkům aut přinést tu nejlepší péči o jejich vozy.

Renovace autoskel patří mezi ty nové technologie, které se v posledních letech na trhu objevily. Renovace autoskla nabízí tu výhodu, že při poškrábání nebo zašlém autoskle nemusíte ihned kupovat nové autosklo nebo skleněnou výplň, protože ji dokážeme oživit. Vy tak ušetříte peníze za nové autosklo a starosti při shánění, pokud máte nějaké autosklo nestandardních rozměrů či typu.

Oživení autoskel, oživení autoskla, oživení čelního skla, oživení skel na autě, oživení skleněných výplní na autě, Autoskloservis Praha, opravy autoskel

Oživení autoskel a skleněných výplní na autě

Renovace a oživení skel na autě provádíme nejen u běžných typů vozidel, kterým se běžným opotřebením nebo třeba při nehodě poškodilo čelní sklo nebo jakákoliv skleněná výplň na autě, ale také u vozidel jako jsou třeba veterány, kteří si žádají odbornou a profesionální péči.

Renovace autoskel je moderní technologie, která vašemu sklu na autě dodá původní čirost a vzhled, nikterak nenaruší jeho pevnost a celkově sklo omladí. Renovace čelního skla netrvá déle než 3 hodinky a velkou výhodou je, že ji lze provést kdekoliv zrovna jste, takže klidně u vás doma nebo třeba v práci, je-li tam odpovídající zázemí. Pro renovaci autoskel není potřeba garáž, ale musí to být vhodné prostředí pro manipulaci na autě.

Ostatní články

25.02.2018

Znáte to? Jedete v autě a zrovna pospícháte, v rádiu hraje povzbudivá muzika, která vás udržuje v tempu, tlačíte se do levého pruhu na dálnici a ouha! Na předním skle vám přistane kamínek od vozidla před vámi. Při troše štěstí vznikne malá prasklina, která obvykle překáží ve výhledu řidiči, nebo po kamínku zůstane na čelním skle velký pavouk, který je ale potřeba opravit, a to nejlépe ihned!

02.03.2018

Všichni to známe. Jako majitelé aut svádíme každodenní boj s příležitostnými zloději, kteří se nečekaně chopí příležitosti, vniknou do auta přes rozbité okénko a popadnou vše, co není přidělané a co tam majitel vozu zanechal.

11.03.2018

Čas od času každý z nás stane před rozhodnutím – originální díl nebo z druhovýroby? Čeká vás oprava auta po nehodě a vy stojíte v servisu a zvažujete, jestli ty originální díly na auto nejsou příliš drahé, a že to vaše auto za to nestojí, a tisíce dalších důvodů, proč se vám nechce investovat do originálních dílů.

19.03.2018

Trápí vás prasklina na čelním skle a vy neustále dokola odkládáte návštěvu autosklo servisu? Člověk je tvor přizpůsobivý, a tak než abyste obětovali trochu času a nechali si opravit prasklé sklo na autě, tak raději sledujete provoz na silnici skrze tu malou prasklinu, která je pro vaše oči jako magnet, takže se jí takřka nejde vyhnout. A při tom stačí tak málo, aby váš výhled na silnici byl zase čistý a bez jediné praskliny nebo škrábance. Je to tak snadné!

25.03.2018

Potřebujete vyměnit čelní sklo a neustále to odkládáte, protože nevíte kolik to dohromady bude stát? Autosklo servis Praha vám dopředu řekne, kolik celkem bude stát nové čelní sklo i výměna autoskla, a tak se nemusíte bát, že byste při placení mohli být nemile překvapeni.

02.04.2018

Čím dál, tím více lidí je dnes ochotno zaplatit za různé služby peníze navíc, jen abychom nemuseli zbytečně někde cestovat nebo trávit čas ve frontách, a místo toho raději strávíme ten vzácný volný čas v klidu doma nebo s rodinou. Autosklo servis Praha se proto také snaží svým zákazníkům nabídnout služby, které jim ušetří nějaký ten volný čas navíc, a to díky možnosti opravy a výměny autoskel u vás doma!

08.04.2018

Stala se vám nehoda a teď máte těžkou hlavu z toho, jak to všechno vyřídíte s pojišťovnou a jak zaplatíte čelní sklo, než vám přijdou peníze z pojistky? Nemusíte se ničeho obávat, jednoduše to přehoďte všechno na Autosklo servis Praha! Vyměníme vám čelní sklo, vyřídíme záležitost s pojišťovnou a vy nám jen předáte auto a nic neplatíte!

« 1 2 3
partner
Kategorie článků
Nově přidané autosklo servisy
Nejnavštěvovanější autosklo servisy