Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autoskloservis

Autoskloservisy Praha

Hledáte mezi autoskloservisy v Praze ten nejbližší? Chcete, aby váš vůz dali dohromady profesionálové s dlouhou praxí v oboru? Nechcete na výměnu autoskla zaplatit majlant? Pak se spolehněte na Autosklo Plus!

Autoskloservisy Praha, autosklo servisy Praha, autoskloservisy v Praze, autosklo servisy v Praze

Autosklo Plus – 18 poboček v Praze

Autosklo servis Praha Autosklo Plus je jedním z nejlepších a nejlevnějších autoskloservisů v Praze. autosklo Plus má 18 poboček po celé Praze, a tak nemusíte vážit dlouhou cestu na pobočku, protože nás najdete v každé části Prahy. Pro klienty, kteří nemají čas nebo nechtějí za námi na pobočku nabízíme mobilní autosklo servis, takže vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova nebo třeba v práci.

Pobočky Autoskloservisů Praha najdete na dobře dostupných místech, ale například i v centru Prahy. Několik našich poboček je dokonce umístěných v nákupních centrech po celé Praze, takže si mezi výměnou či opravou autoskla můžete odskočit třeba na kávu, nakoupit nebo třeba skočit do kina. Výměna autoskla u Autosklo Plus je pohodlná pro všechny naše klienty, protože zajistíme komplet servis při komunikaci s pojišťovnou a zároveň vás nijak nebudeme omezovat z časového hlediska.

Výměna čelního skla, výměna zadního skla, výměna bočního skla, výměna skla na autě, výměna skleněné výplně na autě

Autoskloservisy Praha a nákup a výměna autoskla

Autosklo servis Praha vám zajistí komplet servis vozidla, nemáte s ničím starosti a nemusíte zařizovat nic okolo. U Autosklo servisu Praha si zajistíte od nákupu autoskla, opravy či výměny autoskla, přes zajištění úhrady autoskla z pojištění. vše za vás zařídíme a vyjednáme, a na vás je jen zpřístupnit nám vaše vozidlo a poskytnout potřebné doklady.

U Autosklo Plus zajistíme nákup autoskla ihned na všechna běžná vozidla. Máme vlastní eshop autoskel a všechna běžná autoskla skladem, takže nákup a výměnu autoskla nic nezdržuje. Používám výhradně originální autoskla od prvotřídních výrobců, takže vaše vozidlo dostane autosklo nejvyšší kvality stejně jako profesionální servis.

Jak na nákup autoskla nebo výměnu autoskla u Autosklo servisu Praha?

Chcete nákup autoskla u Autosklo Plus a zároveň i výměnu autoskla? Pak nás kontaktujte přes poptávkový formulář na našich stránkách, kde rovnou zjistíte i cenu za autosklo i za výměnu autoskla. Potřebujete-li znát cenu za práce autoskloservisu ihned, neváhejte nás kontaktovat přes zákaznickou linku, kde jsme pro vás nonstop!

Ostatní články

25.02.2018

Znáte to? Jedete v autě a zrovna pospícháte, v rádiu hraje povzbudivá muzika, která vás udržuje v tempu, tlačíte se do levého pruhu na dálnici a ouha! Na předním skle vám přistane kamínek od vozidla před vámi. Při troše štěstí vznikne malá prasklina, která obvykle překáží ve výhledu řidiči, nebo po kamínku zůstane na čelním skle velký pavouk, který je ale potřeba opravit, a to nejlépe ihned!

02.03.2018

Všichni to známe. Jako majitelé aut svádíme každodenní boj s příležitostnými zloději, kteří se nečekaně chopí příležitosti, vniknou do auta přes rozbité okénko a popadnou vše, co není přidělané a co tam majitel vozu zanechal.

11.03.2018

Čas od času každý z nás stane před rozhodnutím – originální díl nebo z druhovýroby? Čeká vás oprava auta po nehodě a vy stojíte v servisu a zvažujete, jestli ty originální díly na auto nejsou příliš drahé, a že to vaše auto za to nestojí, a tisíce dalších důvodů, proč se vám nechce investovat do originálních dílů.

19.03.2018

Trápí vás prasklina na čelním skle a vy neustále dokola odkládáte návštěvu autosklo servisu? Člověk je tvor přizpůsobivý, a tak než abyste obětovali trochu času a nechali si opravit prasklé sklo na autě, tak raději sledujete provoz na silnici skrze tu malou prasklinu, která je pro vaše oči jako magnet, takže se jí takřka nejde vyhnout. A při tom stačí tak málo, aby váš výhled na silnici byl zase čistý a bez jediné praskliny nebo škrábance. Je to tak snadné!

25.03.2018

Potřebujete vyměnit čelní sklo a neustále to odkládáte, protože nevíte kolik to dohromady bude stát? Autosklo servis Praha vám dopředu řekne, kolik celkem bude stát nové čelní sklo i výměna autoskla, a tak se nemusíte bát, že byste při placení mohli být nemile překvapeni.

02.04.2018

Čím dál, tím více lidí je dnes ochotno zaplatit za různé služby peníze navíc, jen abychom nemuseli zbytečně někde cestovat nebo trávit čas ve frontách, a místo toho raději strávíme ten vzácný volný čas v klidu doma nebo s rodinou. Autosklo servis Praha se proto také snaží svým zákazníkům nabídnout služby, které jim ušetří nějaký ten volný čas navíc, a to díky možnosti opravy a výměny autoskel u vás doma!

08.04.2018

Stala se vám nehoda a teď máte těžkou hlavu z toho, jak to všechno vyřídíte s pojišťovnou a jak zaplatíte čelní sklo, než vám přijdou peníze z pojistky? Nemusíte se ničeho obávat, jednoduše to přehoďte všechno na Autosklo servis Praha! Vyměníme vám čelní sklo, vyřídíme záležitost s pojišťovnou a vy nám jen předáte auto a nic neplatíte!

« 1 2 3
partner
Kategorie článků
Nově přidané autosklo servisy
Nejnavštěvovanější autosklo servisy